EUROPINSCHER 2015
AFFENPINSCHER
Dommer: Stefan Sinko
Valper
6-9 mnd – tispe
Nero Argento’s Sulaima – 1, 1 BTK, BIR, BIS VALP
Imrun’s Snow Crystal – 2
Voksne
Åpen klasse – hannhund
Oceanwild All In – EXC1, CK, 3 BHK
Championklasse – hannhund
Tamarin Ticket To Ride – EXC1, CK, CERT, 1 BHK, BIR, BIS 2
Strongfort Nothingonna Stop Me – EXC2, CK, RES.CERT, 2 BHK
Unghundklasse – tispe
Darkle Diamond Tamara – EXC1, CK, RES.CERT, 2 BTK
Åpen klasse – tispe
Affentassens Celtic Lille Lucia – EXC1, CK, CERT, 1 BTK, BIM
DVERGPINSCHER
Dommer: Bojan Matakovic
Valper
4-6 mnd – hannhund
Red Sparrow’s Sycamore Tree – 1, 1 BHK, BIM
Acrobatix Fuel For Life – 2
Jackpot V Nobel Line – 3
4-6 mnd tispe
Juicy Fruit V. Nobel Line – 1, 1 BTK, BIR, BIS VALP 3
Jardin D’amour V. Nobel Line – 2
Jetset V. Nobel Line – 3
Acrobatix Fairy Dust – 4
6-9 mnd – tispe
Marzan Estelle – 1, 2 BTK
Eretina’s Couture – 2
Alice Adamant La Vita Bella – 3
Voksne
Juniorklasse – hannhund
Hadrian Av Ullami – EXC1, CK, CERT, 4 BHK, BIS JUNIOR
A’dreams Black Winner Jr – EXC2, CK, RES.CERT
Pinserella’s Rinaldo Rosso – EXC3
Icarus V. Nobel Line – EXC4
Cherrybeau Jacen Solo – EXC
Spin Dizzy First In Line – EXC
Hastings Av Ullami – EXC
Hercules V. Nobel Line – EXC
Unghundklasse – hannhund
Hudson Hawk V. Nobel Line – EXC1, CK
Semper Ante Rich And Famous – EXC2, CK
Selpivil Cinnamon Carino – EXC3
Åpen klasse – hannhund
Achina’s Issek – EXC1, CK
Coldwind’s Keeps Knockout – EXC2
A’dreams Black Ferrari – EXC3
Championklasse – hannhund
Norwinstars Jedi Anakin Skywalker – EXC1, CK, 1 BHK, BIR, BIS
Estrellapinsch Jedi Jabiim – EXC2, CK, 2 BHK
Red Sparrow’s Big Conutry – EXC3, CK, 3 BHK
Fiery De Star’s All Shook Up – EXC4, CK
Coldwind’s Just Jackpot – EXC
Estrellapinsch Red Indus – EXC
Tangetoppen’s Jedi Luke Skywalker – EXC
Theneican’s Louis Vuitton – EXC
A’dreams Black Duracell – EXC
A’dreams Black Tico – EXC
Amazing Ace Nero-Noir – EXC
Jumbo Von Masterhof – EXC
Juniorklasse – tispe
Kalla Von Masterhof – EXC1, CK, CERT, 2 BTK, BIM JUNIOR
Fifa Iz Piterskogo Dozora – EXC2, CK
Pride Of Norway’s Cheyenne – EXC3
Hazy Dream V. Nobel Line – EXC4
Tarattus Caramel – EXC
Cherrybeau Jaina Solo – VG
Sangre Caliente Diva – VG
Poco Gigante’s European Princess – 0
Unghundklasse – tispe
Ice Storm Earthquake – EXC1, CK
First Lady V Nobel Line – EXC2
Åpen klasse – tispe
Achina’s Harakan – EXC1, CK, RES.CERT, 4 BTK
Gossip Girl V. Nobel Line – EXC2, CK
French Kiss V. Nobel Line – EXC3
Marzan Calinka – EXC4
Chi O’din Paradise – VG
Chi O’din Las Vegas – VG
Championklasse – tispe
Fashionista V. Nobel Line – EXC1, CK, 1 BTK, BIM
Rottefangeren’s Kinkade Delphi – EXC2, CK, 3 BTK
Hjärtslaget’s Anotherstar – EXC3, CK
Gaya Av Ullami – EXC4, CK
Efkeria’s Izabel – EXC
Fiery De Star’s All U Need Is Love – EXC
Barbarella Brilliant Von T&ia – EXC
Tarattus Aaliyah
Cherryfellow’s Tiny Passion
Veteranklasse – tispe
Semper Ante All That She Wants – EXC1, Best veteran, BIS VETERAN 2
Yvonne Vom Kösslbachtal – EXC2
Oppdretterklasse
Kennel Nobel Line – EXC1, HP – BIS OPPDRETTERKLASSE
PINSCHER
Dommer: Stefan Sinko
Valper
4-6 mnd – hannhund
Djiontoma’s Briccolero – 1, 1 BHK, BIR, BIS VALP 2
Djiontoma’s Biscotti – 2
6-9 mnd – hannhund
Lilla Enebys Legolas – 1, 2 BHK
4-6 mnd – tispe
Spirit Of Moria’s Beruthiel – 1, 1 BTK, BIM
Spirit Of Moria’s Belthil – 2
Djiontoma’s Boccanera – 3
Voksne
Juniorklasse – hannhund
Ångagårdens Cilantro – EXC1, CK, BIM JUNIOR
Unghundklasse – hannhund
Lilla Enebys Hit Hazman – EXC1, CK, 3 BHK
Thunder-Sky – EXC2, CK
Åpen klasse – hannhund
Spirit Of Moria’s Arathorn – EXC1, CK, 4 BHK
Championklasse – hannhund
Fundora’s Kakashi – EXC1, CK, CERT, 1 BHK, BIR, BIS 3
Ceriinan Quicksilver – EXC2, CK, RES.CERT, 2 BHK
Ference Bodyguard – EXC3
Spirit Of Moria’s Aranwë – EXC4
Veteranklasse – hannhund
Rivendells Cúthalion - EXC1, CK, Beste veteran – BIS VETERAN
Mahero – EXC2, CK
Juniorklasse – tispe
Lilla Enebys Just Juno – EXC1, CK, RES.CERT, 3 BTK, BIR JUNIOR, BIS JUNIOR 2
Zhivariis Exeptional Eir – EXC2
Unghundklasse – tispe
Lilla Enebys Go Grodan – EXC1, CK, CERT, 1 BTK, BIM
Djiontoma’s Anevia – EXC2, CK, 4 BTK
Djiontoma’s Ada – EXC3
Ain’tsheadream – EXC4
Åpen klasse – tispe
Spirit Of Moria’s Anairë – EXC1, CK
Hickson Niva – EXC2
Championklasse – tispe
Spirit Of Moria’s Ancalimë – EXC1, CK, 2 BTK
Clefells’ Rosebud – EXC2, CK
Avlsklasse
Clefells’ Rosebud – EXC1, HP, BIS AVLSKLASSE
Oppdretterklasse
Spirit Of Moria – EXC1, HP, BIS OPPDRETTER 2